Galleria-avm-atakoyic

Türkiyenin ilk alışveriş merkezi, alışveriş ve keyif tutkunlarının uğrak yeri Galleria AVM’nin ikinci katında hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Toplam 14 adet salonumuz olup, tüm salonlarda SONY 4K model projeksiyon kullanmaktayız. 4 Adet salonumuz 3-d film gösterimi olanağı sağlamaktadır.

 

SONY 4-K

1. Sınıf kalite lens ve entegre medya bloğuyla gerçek 4-K görüntü.

2-K ve hd çözünürlükten 4 jat fazla olan 4096*2160 peksek ile gerçek 4-K projeksiyon sunar. F2,5 geniş diyaframlı lens ayrıntılı 4K görüntüler oluşturmak için ELD camından yapılmıştır.

 

– Gözü yormayan 3-D

Sony’nin eşsiz çift lens sistemi 3-D filmleri kendi doğal 2K çözünürlükte göstermektedir. Canlı 3-D görüntüler elde etmek için sol ve sağ göz görüntüleri aynı anda yansıtır ve görüntü değiştirme sistemlerinde görülen üçlü flaş sorunları yaşanmaz.

Gerçekçi görüntüler için yüksek kontrast
4000:1 den yüksek kontrast oranı ile daha parlak aydınlık noktalara derin, koyu siyahlara sahip görüntüler sunar.

 

MYBİLET

1998 yılında Türkiye’nin eğlence sektöründeki ilk elektronik biletleme şirketi olarak kurulan MYBİLET, ulusal ve uluslararası etkinlik arenasında bilgi ve iletişim teknolojilerini kullanarak bireylere en hızlı, en kolay ve en esnek kullanım olanağı veren sistemiyle biletleme imkanı sunar.

 

MYBİLET KIOSK

Satışa sunulan konser, tiyatro, gösteri, sinema biletlerini satın alabilir veya online satın almış olduğunuz biletleri teslim alabilirsiniz.